Titanic a Puskinban és a Toldiban

PT
Titanic a Puskinban és a Toldiban
2016-04-08 - 2016-04-16

A Titanic Nemzetközi Filmfesztivál helyszínei között idén is megtalálható a Puskin és a Toldi mozi. Lássuk tehát a minket érintő programot!

Toldi

április 8.

17:00    HOGYAN JÁTSSZUK KI AZ ELLENFELÜNKET (How To Win At Checkers (Every Time))
18:45    A VÍVÓ (The Fencer)
20:45    BONE TOMAHAWK (Bone Tomahawk)

április 9.

15:00    ÁTJÁRÓ (The Passing)
17:00    MOTLEY TÖRVÉNYE (Motley's Law)
19:15    FEKETE (Black)
21:15    A HASONMÁSOK (The Similars)

április 10.

15:00    EXPERIMENTER (Experimenter)
17:00    NEM HISZEK AZ ANARCHIÁBAN (I Don't Believe in Anarchy)
18:30    MOTLEY TÖRVÉNYE (Motley's Law)
20:45    A TRÓN (The Throne)

április 11.

17:00    EXPERIMENTER (Experimenter)
19:00    TURBO KID (Turbo Kid)
21:15    A MEGHÍVÁS (The Invitation)

április 12.

17:00    ZSARÁTNOK (Embers)
18:45    BONE TOMAHAWK (Bone Tomahawk)
21:15    FEKETE (Black)

április 13.

17:00    ÁTJÁRÓ (The Passing)
19:00    FIVÉREK (Brothers)
21:00    VIAJE (Viaje) + LOVE (Love)

április 14.

17:00    NEPTUNUSZ (Neptune)
19:15    TISZTELD ATYÁDAT! (Honor thy Father)
21:15    A HASONMÁSOK (The Similars)

április 15.

17:00    FEKETE (Black)
19:00    ÜDVÖZÖLJÜK LEITHBEN! (Welcome to Leith)
20:45    A MEGHÍVÁS (The Invitation)

április 16.
    
16:00    VIAJE (Viaje) + LOVE (Love)
18:00    SÁRVIRÁG (Mellow Mud)
20:30    A BÉRGYILKOSSÁG (Assassination)

***

Puskin

április 8.
17:00    ALOYS (Aloys)
19:00    MINDENNAPI ÉLETÜNK (Our Everyday Life)
21:15    A HITEHAGYOTT (The Apostate) + A VADÁLLAT (The Beast)

április 9.
15:00     ÜDVÖZÖLJÜK LEITHBEN! (Welcome to Leith)
17:00     VIAJE (Viaje) + LOVE (Love)
19:00     HÁZI GONDOZÁS (Home Care)
21:15     APA ÉS LÁNYA (The Daughter)

április 10.
17:00    NEPTUNUSZ (Neptune)
19:00    DÉMONOK (The Demons)
21:15    TISZTELD ATYÁDAT! (Honor thy Father)

április 11.

17:00     A HITEHAGYOTT (The Apostate) + A VADÁLLAT (The Beast)
19:00     KAILI BLUES (Kaili Blues)
21:15     VEREM AZ ERDŐBEN (Couple in a Hole)

április 12.

17:00     HÁZI GONDOZÁS (Home Care)
19:00     SÁRVIRÁG (Mellow Mud)
21:15     ALOYS (Aloys)

április 13.

17:00    MINDENNAPI ÉLETÜNK (Our Everyday Life)
19:00    HOGYAN JÁTSSZUK KI AZ ELLENFELÜNKET (How To Win At Checkers (Every Time))
21:00    EVOLÚCIÓ (Evolution)

április 14.

17:00     DÉMONOK (The Demons)
19:15     VEREM AZ ERDŐBEN (Couple in a Hole)
21:15     AMI A SÖTÉTBEN REJLIK (What's In the Darkness)

április 15.

17:00    DÉMONOK (The Demons)
19:15    A NEVEM EMILY (My Name Is Emily)
21:15    KAILI BLUES (Kaili Blues)

április 16.

15:00     ZSARÁTNOK (Embers)
17:00     A HITEHAGYOTT (The Apostate) + A VADÁLLAT (The Beast)
19:00     APA ÉS LÁNYA (The Daughter)
21:00     A BIGGER SPLASH (A Bigger Splash)

A Titanicra több külföldi alkotó is érkezik, akik filmjük vetítését követően örömmel állják a közönség kérdéseit; közülük többekkel a Puskinban találkozhatnak a nézők:

április 8. 19.00, Puskin - MINDENNAPI ÉLETÜNK (Ines Tanovic, rendező)

április 8. 19.00, Uránia - AMI A SÖTÉTBEN REJLIK (Yichun Wang, rendező)

április 9. 19.00, Puskin - HÁZI GONDOZÁS (Alena Mihulova, főszereplő)

április 9. 17.00, Toldi és április 10. 18.30, Toldi - MOTLEY TÖRVÉNYE (Nicole Horányi, rendező)

április 12. 19.00, Puskin - SÁRVIRÁG (Renars Vimba, rendező)