25. Titanic Nemzetközi Filmfesztivál

25. Titanic Nemzetközi Filmfesztivál

2018-04-05 - 2018-04-13
ToK

25. Titanic Nemzetközi Filmfesztivál
Kino cafe
2018. április 5-13.

Kino Cafe
Nagyterem

Csütörtök, április 5.    
19:15 - Izlandi gyilkosok (Out of Thin Air)
21:00 - A szexértő válaszol (Ask the Sexpert)

Péntek, április 6.
16:45 - Nem Ravasz, Nincs Agy - csak Oroszország
              (How Viktor ‘The Garlic’ Took Alexey ‘The Stud’ to the Nursing Home)
18:30 - Szveta (Sveta)
               Vendég: Zhanna Issabayeva (Q&A)
20:45 - Éhezők (The Ravenous )
              Vendég: Monia Chokri (Q&A)

Szombat, április 7.
16:30 - November (November)
18:45 - Szveta (Sveta)
21:00 - Asphyxia (Asphyxia)

Vasárnap, április 8.
17:00 - Cargo (Cargo)
18:45 - RocKabul (RocKabul)
              Vendég: Travis Beard (Q&A)
21:00 - A szexértő válaszol (Ask the Sexpert)

Hétfő, április 9.    
18:30 - Izlandi rövidfilmek: Munda / Fészek / Bálna-völgy / Ártún
             (Icelandic shorts: Munda / Cubs / Whale Valley / Ártún)
               Vendég: Tinna Hrafnsdottír (director of Munda) (Q&A)
20:30 - RocKabul (RocKabul)
              Vendég: Travis Beard (Q&A)

Kedd, április 10.
18:45 - Adam varázsdoboza (The Man With the Magic Box)
20:45 - Arcélek, útszélek (Faces Places)    

Szerda, április 11.
18:30 - Genezis (Genesis)    
21:00 - Nem vagyok boszorkány (I Am Not a Witch)

Csütörtök, április 12.    
18:00 - Megszállás 1968 (Occupation 1968)
              Vendégekkel és Q&A
20:45 - LOMO - Egy blogger élete (LOMO - the Language of Many Others)    
             Vendég: Julia Langhof (Q&A)

Péntek, április 13.
18:45 - Egy fiú meg az apja (Father to Son)
21:00 - Kannibálok Egylete (The Cannibal Club)

Toldi
Nagyterem

Hétfő, április 9.    
19:00 - Arcélek, útszélek (Faces Places)
21:00 - A bosszú (Revenge)

Kedd, április 10.    
19:00 - Marlina, a gyilkos (Marlina the Murderer in Four Acts)
              Intro by Vincze Teréz, KB 10 perc
21:15 - Hullák a napon (Let the Corpses Tan)

Szerda, április 11.
18:45 - LOMO - Egy blogger élete (LOMO - the Language of Many Others)
              Vendég: Julia Langhof (Q&A)
21:00 - Veszett vidék (Sweet Country)

Csütörtök, április 12.    
19:00 - Szellem/Világ (A Ghost Story)
21:00 - Nico, 1988 (Nico, 1988)

Péntek, április 13.    
19:00 - Árnyak völgye (Valley of Shadows)
              Vendég: Jonas Matzow Gulbrandsen (Q&A)
21:00 - A bosszú (Revenge)

Kisterem

Hétfő, április 9.
18:45 - American Valhalla (American Valhalla)
20:30 - Az aprót megtarthatod (Keep the Change)

Kedd, április 10.    
18:45 - Izlandi rövidfilmek: Munda / Fészek / Bálna-völgy / Ártún
             (Icelandic shorts: Munda / Cubs / Whale Valley / Ártún)  
             Vendég: Tinna Hrafnsdottír (director of Munda) (Q&A)
20:45 - Még (More)

Szerda, április 11.    
19:00 - Cargo (Cargo)
20:45 - Az élet könnyűsége (Free and Easy)

Csütörtök, április 12.    
18:00 - Pororoca (Pororoca)
20:45 - A vulkán belseje, avagy az izlandi futball felemelkedése
             (Inside a Volcano: The Rise of Icelandic Football)

Péntek, április 13.    
19:15 - A bőr alatt (A Taste of Ink)
20:45 - Macabre + Az elveszett lelkek erdeje (Macabre + The Forest of the Lost Souls)